The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries

For all fans of The Vampire Diaries !~!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дневниците на вампира: Пробуждането

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Алиша Евънс
Админ, Учител
Алиша Евънс


Брой мнения : 175
Join date : 09.03.2010
Age : 26
Местожителство : In mu dreams..

Дневниците на вампира: Пробуждането Empty
ПисанеЗаглавие: Дневниците на вампира: Пробуждането   Дневниците на вампира: Пробуждането Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 11:08 am

В тази тема пишете всичко за първата книга!

Ето информация:

Дневниците на вампира: Пробуждането 33305_pic_m

Вълнуваща история за смъртоносната схватка между двама братя вампири за сърцето на красиво момиче, което се разкъсва в чувствата си между тях….

Елена Гилбърт, най-популярното момиче в гимназията, кралицата на бала, което всяко момче желае и на което всяко момиче иска да прилича. Досега никой не е успял да предизвика нейния интерес и да разпали чувствата й. Докато не среща красивия и загадъчен Стефан Салваторе – новото момче в града. Привлечена от него с непреодолима сила, Елена иска да го притежава на всяка цена. Но Стефан крие зловеща тайна. Преди векове любовта му към друго момиче е оставила ужасно наследство – проклятието да живее вечно и да бъде вампир. Заради това Стефан се бори със себе си и се опитва да устои на копнежа си към Елена.

Скоро в града започват да стават странни неща. И всичко това се случва след появата на мрачния и съблазнителен Деймън Салваторе, който иска да превърне Елена в своя Кралица на сенките…
Върнете се в началото Go down
https://tvdfans.bulgarianforum.net
TVDthe_best

TVDthe_best


Брой мнения : 19
Join date : 05.04.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

Дневниците на вампира: Пробуждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира: Пробуждането   Дневниците на вампира: Пробуждането Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 2:27 pm

Леко скучна на моменти, готин край.
Върнете се в началото Go down
Алиша Евънс
Админ, Учител
Алиша Евънс


Брой мнения : 175
Join date : 09.03.2010
Age : 26
Местожителство : In mu dreams..

Дневниците на вампира: Пробуждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира: Пробуждането   Дневниците на вампира: Пробуждането Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 9:09 am

Харесва ми като за начало на поредицата. И най-много ми харесва това, че тук вампирите са истински Wink
Върнете се в началото Go down
https://tvdfans.bulgarianforum.net
Лизия Брейз
Учител
Лизия Брейз


Брой мнения : 54
Join date : 09.03.2010

Дневниците на вампира: Пробуждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира: Пробуждането   Дневниците на вампира: Пробуждането Icon_minitimeВто Апр 13, 2010 9:19 am

light ^^ написа:
Харесва ми като за начало на поредицата. И най-много ми харесва това, че тук вампирите са истински Wink

Ммм да,съгласна съм за вампирите.
На мен лично "Пробуждането" страшно много ми харесва,защото започва от нищото и нека по лека нещата се подреждат ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневниците на вампира: Пробуждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира: Пробуждането   Дневниците на вампира: Пробуждането Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на вампира: Пробуждането
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневниците на вампира: Свечеряване
» Дневниците на вампира: Яростта
» Дневниците на вампира: Борбата
» Дневниците на вампира: Свечеряване
» Дневниците на вампира: Тъмното обединение

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Фен зона :: За книгите и сериала :: За книгите-
Идете на: